Michaela14

Problemy na telefonu s uloztem?

Uz dva dny mi na telefonu nejde stahovat na ulozto. Zadam (spravne) ten kod ale nespusti se stahovani misto toho mi to znovu ukaze tabulku na opsani kodu
Stalo se vam to nekdy? Popripade co mam udelat?

Odpovědi
anonym

Fakt problémy…

jáára

tvůj ISP pravděpodobně spad do spamu, stane se to i omylem. neuděláš nic. kód opíšeš sice správně, ale nic nestahneš, protože tě to vyhodí… chyba není u tebe ale na straně tvého ISP, Googlu a Ulož.to… Pamatuju jak O2 DNS spadlo do spamu a pul republice „nešel internet“
takže tak