slipknotak

problematická pleť

pomuze kdyz velky podkozni uhr propichnu jehlou ? nema hlavicku je to jakoby hrudka pod kuzi a nechce zmizet..vim ze je to nechutny ale nevim si rady :D

Nejlepší odpověď
Pájo

Nepropichujte. Jde o zanícení v hluboké vrstvě pokožky. Nejlepší je počkat, až se to samo vstřebá – 10–12 dní (vím, že se ti čekat nechce a chápu to). Zevně nic moc nepomáhá, zkoušeli jsme Infadolan mast, od zinkové po calciovou mast, Tee tree oil, Neocide gel, dermokosmetiku. Teď na to jdeme „zevnitř“ pomocí kapslí ACNEVAC (obsahují bakteriální lyzáty z nejčastějších původců kožních onemocnění, zvyšeje obranyschopnost organismu, zvláště kůže). Snad zabere.

XenieRo

Osobně si myslím, že by mohlo nějaké vitamíny. Já třeba na problémy s pletí beru mořský kolagen collalloc a ten mi teda pomohl neskutečně. Tak ho mohu doporučit i vám. Krom teda pleti se mi po něm zlepšily i vlay a nehty.

Pajka.111

Heeej, výborný kolagen. Taky ho beru a úplně jsem si ho zamilovala, protože ty účinky má neskutečný!