mip

problem ze zvukem

zdravim vsechny ,omylem sem si vymazal zvukovej adapter a tet mi to hlasi v nastrojich ze zvukove zarizeni neexistuje mam intel c. D320 2,4 Mhz,zakladni doskum jetway P4MDF(T),zvukovku VIA AC 97 E.A.Contro­ler dekuju

Nejlepší odpověď
Bumbes

Někdy pomůže bod obnovení.
Pokud máš CD motherboard drivers (instalační), tak by tam měly být všechny potřebné ovladače. Někdy dává prodejce namísto CD tuto zálohu přímo na HDD. A další možnost je vyzkoušet nějaký soft na Live-Update.

Další odpovědi
Miroslavst

Domnívám se, že pokud smazal pouze adaptér, tak o nic nejde. Normálně bych dal nainstalovat zařízení a protože ovladač tam zůstal, nainstaluje se to. A nebo jak radí bumbes, bod obnovení.