Bobra

Problém v The Sims 3

Ahoj! :)
Ve hře The Sims 3 se mi stala zváštní věc. Můj Simík se prostě zasekl a nic s ním nehne. Za ostatní simíky z rodiny jde ale normálně hrát. Zkoušela sem i různé cheaty nebo sem hru vypla a měsíc jí nehrála ale nic se nezměnilo. Co mám dělat?

Odpovědi
Majnkraftik

Ve spoustě hrách se vyskytují takzvané „bugy“ možná bys měla skusit nějaký patch na novější verzy a myslíš tím o nějaký předmět a nebo prostě někde uprostřed pokoje?

helena52

Ahoj:-) taky už se mi to párkrát stalo.Většinou stačilo restartovat.Zkusila si cheat: resetSim+jméno simíka?