Dzejkob

Problém v práci s propustkou k doktorovi.

SITUACE: Dnes ráno jsem byl u svého obvodního lékaře s určitým zdravotním problémem a on mi předepsal vyšetření v nemocnici, kam jsem také šel, ale stím, že jsem nejdříve musel do práce, kde jsem si nechal vystavit propustku k lékaři, kterou mám odevzdat podepsanou od doktora, jenže v dané nemocnici mě ten den nikdo nevyšetřil, ale přeobědnal na příští týden, což znamená, že mi zároveň onu propustku k lékaři nikdo nepodepsal a tudíž teď nevím, jak to vyřešit.

Rady?

Nejlepší odpověď
anonym

Měl jste si nechat podepsat propustku od osoby, co Vás objednávala. Takže příští týden sestře předložíte obě propustky, vysvětlete, co se stalo, a nechte si je potvrdit. Nemyslím si, že by Vám nevyhověla.