joelis

problém v počítači

ještě bych potřeboval vedět jak to smazat aby to tam nebylo: nevite někdo jak ??? protože na mistnim disku C mám od toho hodně souborů a já se to bojím smazat

Odpovědi
fortin

Jestli ses rozhodl smazat nefunkční nebo nepoužívaný Windows který ti zabírá místo, zjisti si na kterém disku používáš OS a podívej se do vlastností na velikost disku. Je lepší se řídit velikostí než písmeny jednotek. Pokud víš který používáš, a už nepotřebuješ ani své soubory v bývalých dokumentech, můžeš začít mazat. Nebo rychle formátovat. Jednotka C:, Vlastnosti, Naformátovat, Rychlé formátování. Při mazání nepřesouvat do koše ale Shift+Delete kvůli času.