JoJo325

Jak vyřešit problém s pomlouváním ze strany spolužaček v naší třídě?

V naší třídě jsou 2 holky, které jsou namyšlené a pomlouvají naší třídu. Nikdo se s nima nebaví a ony nás pomlouvají a na Ask.com píšou, že nás chtějí pozabíjet, co máme teď dělat?
tady je důkaz
https://ask.fm/Te­rez014/answer­s/135985799316

Odpovědi
Renatka196

Ahoj, nevím no, na tvém místě bych to ignorovala. Nemyslím si, že to myslí vážně. Musíš si zvykat, protože se ještě setkáš s mnoho takovými lidmi a to mi věř. Pomluvy taky neřeš, asi mají nudný život, když se pletou do vašich. Jedním uchem dovnitř, druhým ven. A kdyby si něco dovolila, můžete to řešit s učiteli nebo doma. Určitě se najde nějaké řešení, jen je zbytečné řešit věci, které postrádají logiku :)

arachis

Bohužel je to nejen ve škole, připrav se na to i v zaměstnání. Chce se to obrnit a bavit se s těmi, co uznáš za vhodné. Nyní máš na výběr, v práci už to nebude takové jednoduché. Asi si tím řeší nějaké komplexy, já se na takové lidi snažím dívat jako na chudáky.

ivzez

Na mne to působí dojmem,
že se nějaký hlupák snaží být „zajímavý“.

Pokud by se to opakovalo, chtělo by to screenshoty
a společně s rodiči se obrátit na třídní učitelku nebo
na vedení školy.