Calimë

Problém v Chrome (…)

Omylem jsem dala na překladové liště „jazyk angličtina nikdy nepřekládat“ jak to změním?
Doplňuji:
to už jsem zkoušela, ale nevím co dál… dospěju do bodu, kdy tam je takové menší okno, tam si do něj přidám angličtinu a nevím, co dál :(

Odpovědi
anonym

dej přispůsobení a ovládání chrome – nastavení – a tam dej jazyky a oprav to :)

Bedy

Přejděte na SRWare Iron – je to úplně to samé, co Google Chrome, jen to nesleduje aktivitu svých uživatelů – prostě je to Google Chrome bez Velkého Bratra 😉
Více o něm najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Aktuální verzi stáhnete odsud: http://www.srwa­re.net/downlo­ads/srware_iron­.exe

A tam byste to měla mít „na novo“ – takže překládání by mělo opět fungovat.

P.S.: Osobně tyhle autopřeklady nemusím ,protože ty strojové překladače nejsou na takové úrovni, aby dokázaly přeložit i „lepší“ angličtinu – hlavně třeba v technických věcech tyhle autopřeklady jsou kolikrát zdroj utrpení.