Avatar uživatele
Larissa

Problém se ztracenou kreditkou

Ahoj,
mám dětský účet u Spořitelny, ale bohužel jsem někde zašantročila kartu a nevím kde… Neměla jsem ji ještě aktualizovanou a nejspíš jsem od ní ztratila úplně všechno… Možná mi to mamka omylem vyhodila, bylo to u různých papírů… No, to je jedno…

Potřebuji si udělat novou, jinak mě táta zabije… Platí se za to nějaký poplatek? A jde to vůbec? Předem díky… A prosím nepiště nic o tom, že jsem nezodpovědná a blá, blá, blá… Já to vím, a už jsem jsem poučená. Potřebuji přímou radu, jinak se zcvoknu!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Illines před 4377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zajdi do České spořitelny, vysvětli, co se stalo a požádej o vydání nové karty. Mám dojem, že stojí asi stovku, ale nejsem si jistá, že je to stejné u všech finančních domů.
Doplňuji:
Pokud nejsi plnoletá a nemáš ještě průkaz totožnosti, bude s Tebou muset jít někdo z rodičů a také budete muset prokázat, že máš skutečně oprávnění na kreditku k tomu konkrétnímu účtu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Ihned nahlasit,za cenu,Jestli je to zdarma nevim,poradi ti jini,u nas v Britanii je to zdarma.Nahlsit,ne­lelkovat,tata te nezabije,ztrata neni tak hrozna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Tak vyřídit novou kartu jde naprosto určitě a jestli nebyla pojištěná, tak se za to platí. A zřejmě k tomu vyřízení budeš potřebovat zákonného zástupce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek