Problém se zobrazením stranek internetu, seznam.cz

Dobrý den. Mužete mě poradit Když kliknu na ikonu zobrazit internet tak stranka se zobrazí asi na 2 vteřiny a pak zobrazeni seznamu zmizí a na této strance je uvedeno- Nedokázali jsme vás vrátit na seznam.cz. nebo taky Pokuste se vrátit na seznam.cz nebo taky- Tato webová stránka má zřejmě trvalý problém.
Co můžete udělat:
res://ieframe.dll/acr_error.htm#seznam.cz,http://www.seznam.cz/ Jaka je přičina, že stranka ma problém se zobrazenim Chci požadat znalé této problematiky, aby mě pomohli radou, chybu odstranit. Zřejmě to není problém z připojenim internetu, ale něco vadného v počitači. Ještě dodám, když se mě podaři stranku se seznam.cz zobrazit a když něco hledám a zobrazí se ještě další nebo dvě další stranky a pak když kliknu zpět tak se zobrazí pokaždé okno z textem Platnost webové stranky vypršela. Děkují za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aby vám mohl někdo znalý poradit, bylo by dobré uvést jaký používáte prohlížeč Inetu a jakou máte nastavenou domovskou stránku.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

ventou

Domovskou stranku mam seznam.cz a totež děla i na Mozila Firefox a prohližeč Internet Exploter

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.