ventou

Problém se zobrazením stranek internetu, seznam.cz

Dobrý den. Mužete mě poradit Když kliknu na ikonu zobrazit internet tak stranka se zobrazí asi na 2 vteřiny a pak zobrazeni seznamu zmizí a na této strance je uvedeno- Nedokázali jsme vás vrátit na seznam.cz. nebo taky Pokuste se vrátit na seznam.cz nebo taky- Tato webová stránka má zřejmě trvalý problém.
Co můžete udělat:
res://ieframe­.dll/acr_error­.htm#seznam.cz,http://w­ww.seznam.cz/ Jaka je přičina, že stranka ma problém se zobrazenim Chci požadat znalé této problematiky, aby mě pomohli radou, chybu odstranit. Zřejmě to není problém z připojenim internetu, ale něco vadného v počitači. Ještě dodám, když se mě podaři stranku se seznam.cz zobrazit a když něco hledám a zobrazí se ještě další nebo dvě další stranky a pak když kliknu zpět tak se zobrazí pokaždé okno z textem Platnost webové stranky vypršela. Děkují za rady

Nejlepší odpověď
mosoj

Aby vám mohl někdo znalý poradit, bylo by dobré uvést jaký používáte prohlížeč Inetu a jakou máte nastavenou domovskou stránku.

ventou

Domovskou stranku mam seznam.cz a totež děla i na Mozila Firefox a prohližeč Internet Exploter