Greddy

Problém se stolním počítačem. Poradíte prosím?

Počítač zapnu,rozeběhne se tím způsobem,že se zapne kontrolka,že je zapnutý,ale nic víc nenaskočí.. Monitor je v pořádku,ale vůbec nic nenaskočí.. Ja zapnutý,ale přuiom se tváří vypnutě.. Již byl v opravně na výměnu harddisku a po 2 měsících opět nefunguje.. Prosím o radu,čím by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
gecco

Doporučuju jej dát opět do opravny – problémů může být více (chybně nastavený BIOS, opět vadný disk, vadný zdroj, vadné MB, CPU, RAM, grafika, monitor…) a vzhledem k formulaci dotazu…
Nic ve zlém…
😉
Ale můžeš zkusit

  1. je monitor opravdu v pořádku? – jak to víš?
  2. ozývá se po zapnutí počítače nějaké pípání? – jaké?
  3. tváří se disk, že pracuje (kontrolka, zvuky)?
  4. není vysunutá grafická karta ze slotu?
  5. jsou dobře zapojeny všechny konektory?

Další odpovědi
lexx

…nebo lišta pamětí RAM vyjetá ze slotu, zahejbej kabely kšandy na základní desce a u jednotek HDD, uvolněný kontakt…

Lamalam

Takhle na dálku těžko. To může být zdroj, deska nebo ticíc dalších věcí.

leporela22

No nové počítače už moc zvuku nedělá ale zkus si poslechnout jestli se aspoň rozebehne větrák u processoru jinak to může být cokoliv ale nejpravděpodobnější bude asi špatně CPU HDD nebo chipset

kablik

po opravě máš půlroční záruku, tak ji využij… nic jim nedaruj