Matthew

Problém se stahováním …

Stahuji docela velký soubor z internetu, měl by se stahovat ještě nejspíš kolem hodiny, ale když jsem chtěl kamarádovi poslat odkaz, napsalo mi to že soubor někdo smazal. Mně se to pořád stahuje, ale chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jestli se mi to stáhne v pořádku nebo jestli mi to potom může hodit chybu … nevíte někdo ? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

To uvidíte na ukazateli stahování – pokud je vidět nějaký přenos, tak to ukazuje přenosovou rychlost a počet MB, kolik bylo už staženo.
Pokud to zůstane stát, máte smůlu.

Další odpovědi
iceT

Svůj soubor si nahraj na fastshare a pak kamarádovi pošli odkaz,který ti vyskočí hned po nahrání,funguje to.