MinisCZ

Problém se snížením jasu na linuxu.

Jakmile se snažím snížit jas displeje na Linuxu Ubuntu 12.04 LTS tak obrazovka svítí pořád stejně. Zkoušel jsem to přes kl. zkratku (Fn + <,>)i přes nastavení(Nastavení jasu a zamykání) ale ani tak to nefunguje. Na Win7 to nastavení jasu funguje ale v Ubuntu to ukazuje že se jas snížil ale displej svítí pořád stejně. Předem děkuji za jaké koliv rady.

Odpovědi
anonym

http://www.ab­clinuxu.cz/clan­ky/hardware/sni­zeni-spotreby-pocitace-v-linuxu
možná jo, možná ne