Avatar uživatele
david22

Problém se smazáním uživatele při spuštění Windows XP…

Včera jsem trochu experimentoval. Odstranil jsem si uživatele, čímz se mi spustil velký problém.
Zrušily se mi všechny ikony na ploše, dále se mi smazaly v prohlížeči Mozilla všechny záložky a kolonky „oblíbené“ atd. Nevíte, jestli to jde vrátit zpátky? díky, David
Je to někde uloženo?
Do systému se nyní přihlásím už jen jako administrátor.
Doplňuji:
rynek878> přesně to jsem také zkoušel a nějak se mi to nedaří :(
Nevíš jak na to ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Člověče s tímhle si nejsem vůbec jistý. Vrátit zpět to podle mě nejde, ale teoreticky by po tom účtu mělo něco v Dokumentech zůstat. Nejlepší bude, když ten dotaz hodíš na http://pc.porad­na.net/ , tam ti určitě někdo pomůže. Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Osobně si myslím,že by pomohla změna bodu obnovení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Neporadím jak, ale – to je tak, když všechno chodí a jeden si jenom hraje, zkouší věci, kterým dostatečně nerozumí a takhle to dopadá.. naštěstí to mám už za sebou ))
Pokud ti „nejde“ ani bod obnovy, řekni raději někomu zkušenějšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Souhlasím s Layoutmanem. Jinak si myslím, že se stačí domluvit s nějakým expertem na počítače, svěřit mu ho a on s tím už něco udělá, pokud to půjde. :) Já bych se v tom sama nehrabala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muflix

vytvoreni novyho uzivatele a namapovat jeho profilovou cestu na puvodni ze smazanyho uctu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

beer> jo vystihls to přesně. Holt chybama se člověk učí. Nejhorší je, že už mi nenabíhají správně ani Windows a někdy spadnou :((

před 4245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Kamaráde, proto tak píšu, sám to znám ))) Klídek.. i teď mne vobčas něco podobnýho napadne, ale nakonec si řeknu – vole, jede to, tak to neché šlapat a nedrbé do teho, už zapomněls? !! )))
Neboj, někdo ti s tém helfne, nebude to pro něj zas až tak složitý – sis jednoduše odstranil v podstatě svůj účet. To by nemělo bét zase až tak složitý, ale já s tím zkušenosti nemám – jsem vždy administrátor – tak žádnou vymyšlenou, teoretickou radu nechci dávat.

před 4245 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek