krum

Problém se slzami

Dobrý den, mám problém ohledně slzení očí a to takový, že slzím docela často. Třeba jenom když zívnu tak se mi zalesknou oči a už mě docela rozčilují otázky typu „Proč brečíš“ apod. Co by mohla být příčina mého problému?

Nejlepší odpověď
Damiana

Oči jsou velmi citlivé. Příčinu odhalí lékař. Takhle po netu je to nesmysl – z očí se nevypovídáš, ty se musí „vidět“. Zajdi na oční, ale předtím ti snad trochu pomůže odkaz – abys byla v obraze. Přeji ti hodně zdraví:-)
http://prizna­ky.vitalion.cz/zvy­sene-slzeni/

Další odpovědi
Katru7

Tak to jsme na tom stejně,,taky pořád slzím,když zívnu,a taky nevím co mám dělat…