Lily321

Problém se sluchátky do mobilu

Vždy,když dám do mobilu jakýkoliv sluchátka, tak jsem mi v mobilu nezobrazí, že byly sluchátka připojeny a když pustím písničku, tak hraje jenom jedno sluchátko a navíc mobil hraje nahlas…
Mám značku Prestigio a ani sluchátka od této firmy nefungují.
Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
anonym

Buďto máš poškozený konektor v telefonu a nebo sluchátka špatně zapojuješ.
Pokud je telefon v záruce, reklamuj jej. Pokud není, pouvažuj o opravě – zda se vyplatí.

Rohlik

Zkusil bych jiné sluchátka, Prestigio mají 3,5mm jack, takže jistě nějaké sluchátka doma najdeš. Takhle zjistíš, zda je chyba v mobilu či v sluchátkách.