Benry

Problém se sluchátky, proč na ně mobil nereaguje ale v ntb fungují?

Ráno když jsem připojil sluchátka do mobilu tak na ně nereagoval (nepříjmal je) když jsem ale do mobilu připojim jiný sluchátka tak jdou vpohodě a ty co mi nešli do mobilu připojim do ntb nebo tabletu tak fungujou. Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
orwell

Někdy je třeba konektor (samce) poměrně dost velkou silou zatlačit do dutinky. Nedávno jsem řešil stejný problém u nového mobilu dcery. Časem se to snad „ochodí“. Nedotlačený konektor znamená nefunkční sluchátka. U jiného zařízení to může pracovat normálně, na vině budou výrobní tolerance součástek.

Další odpovědi
Anonym007

Koukni se na Jack (konektor) jestli není nějak poškozen, jinak nevím.

McArthur

Může to být překroucený kabel. Když jsi ho konektor strkal do mobilu, mohl být kabel překroucený jinak, než-li v době, kdy jsi ho připojoval k tabletu či notebooku. V takovém případě lze kabel vyměnit nebo Tě čeká koupě nových sluchátek.

Může to být poškozeným konektorem nebo jeho nedotlačením do zdířky v mobilu.