Shizuka

Problém se složkami na obrazovce !!!

No oni to nejsou složky ale obrázky v typu gif .. no psala jsem
tu předtím otázku jestli někdo nezná český návod na adobe flash ..
no a ja to nejak zkutila a pak se to posralo :D dala jsem to uložit v gif ale já myslela že se to uloží už přímo do jednoho obrázku a tak jsem to dala na plochu ale jak jsem to dala dolu byly tam obrázky po celé ploše :D
no a pak jsem si všimla že ty obrázky jsou i mimo plochu třeba přímo u kraje že jde vidět jenom kousek tak jsem je od tamtud vytahla a smazala ale bojím se že sou tam další .. nevíte jak by se to mohla vymazat ? .. díky
Doplňuji:
Děkuji :3 moc už je to smazané :)
p.s: zůstalo jich tam si 50 :D

Nejlepší odpověď
anonym

Win+R → Desktop → A můžeš směle hledat

Další odpovědi
led

Malé praktické doporučenie:
vytvorte si v napríklad v dokumentoch nový adresár, všetky takto vytvorené dokumenty, obrázky a podobne si ukladajte do tohto adresára. Pri kliknutí pravým tlačítkom myši „odošlite adresár na plochu“ a tam bude vytvorený odkaz na tneto adresár. Zabránite tak množstvu ikon na ploche a súčasne chránite dokumenty pred nechceným vymazaním.