Manuel

Problém se Skype, co s tím?

Dobrý den
Nejde se mi přihlásit na Skype(nejnovější verze)
Píše mi to tam, že mám problémy s připojením
Prosím o pomoc

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, alespoň v mém případě byl problém někde, ale nyní už jsem online.
Snad nebude trvat dlouho a půjde to bez problémů všem.
Držím palce.
Doplňuji:
Hmmm, tak jsem to zakřikl, právě se to vypnulo a zase to nejde. Asi nám chtějí dopřát středu.

Další odpovědi
panenka

Ted se to tu Manueli před chvílí probíralo tato otázka asi ten skype v tuto chvíli nejde nikomu zřejmě je chyba u provozovatele skype.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-dne-aby-nebyl-problem-se-skype-nova-verze-5-0-0-152-mate-take-problem

rottkiw

Skype měl nějáký „výpadek“ nebo „error“ po celém světě…