chelsey

problém se sklokeramickou varnou deskou Eurotech

ahoj, prosím nemáte někdo zkušenosti s e sklokeramickou varnou deskou Eurotech model VCR 3 plus 1 S? Po zapnutí na mně prolikává L, nevím co to znemená, v návodu samozřejmě nic není. Jsou zablokované plotny.Nikdy to nedělala. moc díky Jana

Nejlepší odpověď
brillant

Symbol „L“ bude s největší pravděpodobností „Lock“ Dětská pojistka. Mrkněte do návodu k použití, jakým způsobem se deaktivuje. (obvykle současným stiskem několika tlačítek).

Další odpovědi
elektrikář

Zkuste varnou desku odpojit od přívodu proudu a počkat zda se zálohování počitače samo neodblokuje. Jinak v návodu bude jistě rada na restart,