hladas

Problém se Septoboxem

Problém je v tom že: Septobox přijímá flash disk a nefunguje v tom zvuk nevíte v čem je problém?

Odpovědi
Alesh

čili klasicky přes USB píchneš do set-top-boxu flashku a na ní máš co? Video nebo audio? Nejde ti to u jednoho konkrétního souboru nebo u všech? Pokud jen u jednoho konkrétního, pak musíš zkusit jiné soubory, audio, video. Pokud by to nešlo jen u některých bude problém nejspíš v audio kodeku, čili by se musel soubor převést na jiný audio kodek, který bude přehratelný.