?????

Proč mi nejde spustit hra Assassin´s Creed 3?

Nainstaloval jsem si hru assassin´s creed 3 ze se assassin´s creed americká sága zadal jsem klíč a klikl play singleplayer a hra se nespustila jen se na asi 3 sekundy objeví dole ikonka hry a vypne to . co s tím ? Hru jsmem koupil u JRC v eshopu
Doplňuji:
Přeinstalace nepomůže.

Odpovědi
www

Ptej se tam, kde jsou jen hráči té hry, tzn. na hráčském fóru 🙂
Stačí Google.

CheryBlosom

A zkoušel si to odinstalovat a znovu nainstalovat? Ve většině případů to funguje. 😉
Jinak si taky zkontroluj, jestli splňuješ všechny požadavky hry.

Ronnie3697

Jak psal Chery, koukni, jestli splňuješ všechny HW požadavky a pokud ano, aktualizuj si všechny ovladače. Při nejhorším to půjdeš reklamovat no :D
A pro příště bych ti doporučil kupovat hry na steamu, je to mnohem výhodnější a pohodlnější.