fandosaurus

Problém s yoyem…String sklouzává na jednu stranu

ahoj lidi mám menší větší problém po pár náhozech se mi string z yoya dostane až na kraj drhne o plastovou část yoya zpomaluje yoyo a naklání yoyo..Jojo ONE…Ložisko ploché
Doplňuji:
malinko ale ne,nijak extremně…

Odpovědi
badisko

spatne vyvazene …asi jsi s nim nekde prastil ne?
Doplňuji:
reklamace … ale vis jak cekat mesic.. zda ti ji vubec uznaji to uz bych obetoval tech 300kc a koupil si jine a nebo priplatil a poridil si neco kvalitnejsiho … tohle znas ? >> nejsem tak bohatej abych kupoval levne veci …:D << tak se podle toho rid a mas po problemu staci aby se stred nepatrne pohnul a muzes to zahodit …

Littl3

Jojo ONE je dobré tak pro toho kdo si chce hrát protože s tím skoro nic nejde:D
Doporučuji Desperado N5 sám ho mám asi 2 roky a zatím nemám problém…
Jdou všechny triky krom těch, co jsou na škubnutí protože se yoyo nevrací na škubnutí:)