Kordex

Problem s Windows Update

Mam tu problem, kdyz chci windows vista updatovat na SP1 tak mi to napise chybu 80070002
Zkousel jsem i stahnou instalaci SP1 ale taky to neslo. nevito co s tim?
Doplňuji:
tohle jsem zkousel 2× a furt to nejde

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to docela častá chyba, je popsaná na podpoře Microsoftu.
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Windows-Update-error-80070002
Doplňuji:
Zkontrolujte, jestli jsou složky DataStore a Download opravdu prázdné. Restartujete službu Windows Update, restartujte PC. Jestli to nepomůže, tak se obraťte na podporu.