speedo88cz

Nevíte proč webkamera na některých webech blbne??

Dobry den, mam nejaky problem s webkamerou v noteboku… v aplikacii ako je skype ide bez problemov ale v nejakej webou stranke kde sa da pouzivat webkamera sa ta kamera akoby zoomne… obraz je tym padom maly a priblizeni… podla mna je to vec nastavenia prehladace (skusal som ich viacej- opera, explorer…) alebo adobe flash playeru… pac mimo weboveyvh stranok kamera ide normalne… diky za info

Odpovědi
anonym

Zkus se podívat do nastavení velikosti obrazu. Zpravidla bývá 320×240 až 640×480, zkus zatrhnout zvolit jiné rozlišení.
Doplňuji:
Bud primo v programu webkamery (menu-nastaveni-seting, tak nejak) nebo ovladaci panely.