dvdk

Problém s virtualboxem

Prosím poraďte, když mám ve virtualboxu spuštěný systém a chci se přihlásit, musím zadat ctrl+alt+delete, ale když to zadám, tak to udělá, jako bych to udělal s normálním systémem.(zobrazí se mi nábídka s např: správce úloh, uzamknutí PC atd.)Prosím poraďte, jak to spravit.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Mám virtualbox na compu, který mi zrovna nejede, takže si ho nemůžu pustit, ale zkus se podívat do nastavení, třeba pro klávesovou zkratku ctrl-alt-del existuje nějaká kombinace jako host+něco ..(klávesu „host“ si také navolíš)

Další odpovědi
ondra07

já mám jako hosta- pravé ctrl… tak to zkus.. Já s tímhle moc zkušeností nemám, ale dneska jsem si to zkusil nainstalovat a stejnak jsem to hned odstranil :)

korbic92

V liste virtualboxu je primo tlacitko " stisknout ctrl alt del" :)