larios22

Jak zlepšit svou postavu??

Sakra mám 17 let měřím 176 a vážím 59–60 kg.. jsem hubený. tenhle problém mám už od 6 třídy.Hrál jsem dlouho fotbal 8 let ,teď boxuju. Holku nemám občas se mi smějou kvůli mé postavě.. mám sakra postavu jak holka.. tohle mi ničí psychiku moc.. I holky mi říkají že bych se sebou měl něco dělat, fakt někdy bych za tyhle „chytré“ názory a posměšky zabíjel. jím docela hodně na obědech vždy polévky hlavní jídlo 2× denně. nevím kde je problém. ale hodně mě to štve. nemá někdo nějakou radu ? ohledně psychiky i zdraví?..
Doplňuji:
chvíli chlape začínám 3 měsíc

Nejlepší odpověď
rigormortis

Co jako? A kdo se ti směje? Přátelé? Lidi na kterých ti záleží?
Když to budeš brát jako samozřejmost (tvou postavu), tak jakýkoli posměch postrádá smyslu a okolí to samo přijme jako samozřejmost.
Není se za co stydět a čím více se stydět budeš, tím horší posměch to vyprovokuje.
Navíc podle toho poznáš ostatní lidi…jací opravdu jsou a jestli za to stojí.

Další odpovědi
OLDA321

Mám 183 a mám 66 kg – takže jsme na tom skoro stejně :) Zkusil bych nějaký ten gainer, protein,.. ale musíš u toho hlavně posilovat. Pak mě ale zaráží, že boxuješ, a stále si vychrtlý – mohlo by se jednat i o nějakou nemoc. Jak dlouho biuješ?
Doplňuji:
Tak to by se měli začínat dostávat první výsledky, rozhodně zkus i změnit jídelníček. Na interntu jich najdeš několik, aniž bys něco platil

lota

Na přibrání – nárůst svalové hmoty je posilování, ne?

zjentek

těžko nahlížet na dané parametry pozitivně, vyskytujeme-li se ve společnosti, uznávající odlišné parametry

Lorgins

Moji dva bráchové měli stejný problém. Začali jíst, co dvě hodiny něco, hlavně bílkoviny a sacharidy, k večeru jsem jim dělala tvaroh-(polotučný tvaroh, jeden banán, trochu cukru, mléka a celé jsem to rozmixovala), pak to vypili se štrúdlem nebo croissantem. Ještě chodili do workoutu-(posilování se svým tělem). Řekla bych, že tak po půl roce měli po problému a myslím si, že hlavně pomohl ten tvaroh na večer a vydatná, opravdu vydatná snídaně-(vajíčka, párky, ovesné vločky, tmavé pečivo, pití holé vody). Jojo, vychrtlost doprovází naši rodinu a bez tvarohů v ledničce a posilování u televize se neobejdeme :D

PS: Vím, že je to těžké a chtěl bys to mít hned za sebou, ale vydrž to, zkus to vydržet (hrozná rada, vím, taky mě sere), ale zkus to! Pak všichni budou zírat! ;) Nezapomeň, každé dvě hodiny!
Doplňuji:
Brácha měl v sedmnácti 57 kg a měřil 183 cm, takže fakt brutus. Teď má tuším okolo 65 kg, svaly kam se podíváš, vážně kus :)