Pokročilý

Jak zlepšit svou postavu??

Sakra mám 17 let měřím 176 a vážím 59-60 kg.. jsem hubený. tenhle problém mám už od 6 třídy.Hrál jsem dlouho fotbal 8 let ,teď boxuju. Holku nemám občas se mi smějou kvůli mé postavě.. mám sakra postavu jak holka.. tohle mi ničí psychiku moc.. I holky mi říkají že bych se sebou měl něco dělat, fakt někdy bych za tyhle "chytré" názory a posměšky zabíjel. jím docela hodně na obědech vždy polévky hlavní jídlo 2x denně. nevím kde je problém. ale hodně mě to štve. nemá někdo nějakou radu ? ohledně psychiky i zdraví?..
Doplňuji:
chvíli chlape začínám 3 měsíc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co jako? A kdo se ti směje? Přátelé? Lidi na kterých ti záleží?
Když to budeš brát jako samozřejmost (tvou postavu), tak jakýkoli posměch postrádá smyslu a okolí to samo přijme jako samozřejmost.
Není se za co stydět a čím více se stydět budeš, tím horší posměch to vyprovokuje.
Navíc podle toho poznáš ostatní lidi...jací opravdu jsou a jestli za to stojí.

Další odpovědi:

Pokročilý

Mám 183 a mám 66 kg - takže jsme na tom skoro stejně :) Zkusil bych nějaký ten gainer, protein,.. ale musíš u toho hlavně posilovat. Pak mě ale zaráží, že boxuješ, a stále si vychrtlý - mohlo by se jednat i o nějakou nemoc. Jak dlouho biuješ?
Doplňuji:
Tak to by se měli začínat dostávat první výsledky, rozhodně zkus i změnit jídelníček. Na interntu jich najdeš několik, aniž bys něco platil

Pokročilý

Na přibrání - nárůst svalové hmoty je posilování, ne?

Zlatý

těžko nahlížet na dané parametry pozitivně, vyskytujeme-li se ve společnosti, uznávající odlišné parametry

Pokročilý

Moji dva bráchové měli stejný problém. Začali jíst, co dvě hodiny něco, hlavně bílkoviny a sacharidy, k večeru jsem jim dělala tvaroh-(polotučný tvaroh, jeden banán, trochu cukru, mléka a celé jsem to rozmixovala), pak to vypili se štrúdlem nebo croissantem. Ještě chodili do workoutu-(posilování se svým tělem). Řekla bych, že tak po půl roce měli po problému a myslím si, že hlavně pomohl ten tvaroh na večer a vydatná, opravdu vydatná snídaně-(vajíčka, párky, ovesné vločky, tmavé pečivo, pití holé vody). Jojo, vychrtlost doprovází naši rodinu a bez tvarohů v ledničce a posilování u televize se neobejdeme :D

PS: Vím, že je to těžké a chtěl bys to mít hned za sebou, ale vydrž to, zkus to vydržet (hrozná rada, vím, taky mě sere), ale zkus to! Pak všichni budou zírat! ;) Nezapomeň, každé dvě hodiny!
Doplňuji:
Brácha měl v sedmnácti 57 kg a měřil 183 cm, takže fakt brutus. Teď má tuším okolo 65 kg, svaly kam se podíváš, vážně kus :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.