DusanOrlik

Problém s úsporým režimem…

Zdravím,někdy mám problém s úsporným režimem,že mi někdy nejde vypnout(Nejde vzbudit comp)-proto ho musím vždy restartovat a to už nechci.Nevíte,jak bych ho mohl vzbudit jinak?Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Problém je v nekompatibilních ovládačích. Musíš si najít na internetu na webu výrobce novější, kde je problém již opraven.

Musíš to vysledovat metodou pokus omyl. Aktualizuješ chipset a ono pořád blbě funguje, aktualizuješ grafiku a stále to nefunguje a nakonec zjistíš, že to dělá ovládač pro 15 let starý modem.