VanEgg

Problém s účtem s omezeným oprávněním.

Na počítači máme 2 účty. Jeden je admin a druhý je s omezeným oprávněním.
Když jsem na účtu s omezeným oprávněním nemůžu ani přetahávat soubory (zástupce i složky) do své vlastní složky. Můžu je tam zkopírovat ale na ploše tyto složky zůstanou, protože je nemůžu odstranit. Existuje nějaký způsob, že bych měl účet s omezeným oprávněním, ale mohl bych tyto soubory přesunovat? Prosím odepište.
Doplňuji:
Mám Windows XP Profesional.

Odpovědi
nonnel

Jestli znáš heslo, tak se přihlaš jako administrátor. V ovládacích panelech vyber ten svůj účet a tam je možnost změny typu účtu. Vyber ten, kde jsou všechna práva. Pak počítač restartuj a mělo by to chodit.

anonym

Ano, leda pomocí jiného OS zavedeného do PC který bude mít přístup pod admin právy. Nejlépe buď Linux – Ubuntu nebo Windows USB.