Larissa

Problém s torrentem…

http://tracker­.cztorrent.net/

Mám nový účet – jak si jej zaktivovat? Maily a to všechno mám – registrace dokončena, ale nechápu jak si jej zaktivovat, jak poslat tu smsku?

(V profilu se mi u účtu píše, že není aktivován…)
Doplňuji:
Jop, jak povoleny platby operátora?
A taky něco s ID, že to musí bejt v smsce…

Odpovědi
huxa

kašli na aktivaci, akorát nemůžeš stahovat mladší soubory, než jeden měsíc… jinak skoro všechno stáhneš v pohodě. Za to aktivování se platí, je to něco jako premium, VIP, …

darius

Doporučuji používat thepiratebay.org:)

Hlada

Podle toho, na jak dlouho chceš účet aktivovat je v řádku částka, zpráva a číslo, na které zprávu pošleš.
Pro úspěšné odeslání SMS je potřeba mít u operátora povoleny platby pomocí SMS. Je to rychlé, ale dražší, než z účtu nebo složenkou.

10 Kč 15 dní 9030910 CZT 222987
20 Kč 35 dní 9030920 CZT 222987
50 Kč 90 dní 9030950 CZT 222987
79 Kč 150 dní 9030979 CZT 222987
99 Kč 195 dní 9030999 CZT 222987

Je ti ještě něco nejasného?

misskas

já používám bitsnoop

Tomas15

Je to zbytečné si aktivovat účet.

Hlada

V odpovědi jsem udělal chybu, proto jsem ji nechal smazat. Napiš mi PM.