nesnasims

Problém s tiskárnou

Dobrý den,
mám takový problém s tiskárnou a chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte nějakou radu.
Mám inkoustovou tiskárnu HP a když chci něco vytisknou tak mi tam skočí E ( error ) a píše , když ji propojím s ntb , tak mi to píše, že je problém s tiskovými kazetami.S nimi prbolém určitě není, ale někdy prostě ten erro vůbec ani nenaskočí a tisknout normkálně jde.Zrovna dnes potřebuji něco vytisknout a mám právě tento problém s error.Za případné rady díky

Nejlepší odpověď
Conchus

Takhle popisované problémy vždy souvisí s tiskovými kazetami. Zkus je vyměnit za nové, ale hlavně originální

Další odpovědi
huxa

ještě možná jsou špatné kontakty-něco někde špatně zacvaklé

franku

Mají kazety čip?Já to u Epsona musím vyresetovat(mám na to reseter) a pak všechno funguje.Nesahat na čip na kazetě.