Meffinka

problém s tiskárnou

Dobrý den..mám takový problém se starší tiskárnou. My jsme ji dlouhou dobu nepoužívali a teď nám nejde připojit k pc..CDčko k ní ani nemáme, máme ji normálně připojenou přes USBčko a nevíme jak ji připojit..stačí mi pouze skenner, tak kdyby jste věděli jak na to případně i nějakým programem, tak budu ráda..děkuju :)
Doplňuji:
Přes OP jsem to zkoušela a žádnou tiskárnu tam bohužel nemám..

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

zadat celý název tiskárny do všemocného vyhledávače začínajícího písmenkem G 🙂 vyhledat driver/ovladač a nainstalovat, btw. pozor, občas se při instalaci tiskárny zapojuje až v průběhu instalace, když se připojí dříve je to chyba :)

Další odpovědi
Sůwa

Zkoušeli jste přes „ovládací panely“ ⇒ „tiskárny“…, nebo „přidat hardware“ ?
Je tiskárna zapnutá ? Je připojena ke zdroji? Při zasunutí konektoru do USB portu, hlásí PC nový hardware? Při náhledu na ikonku „bezpečně odebrat..“ je tiskárna označena?