Avatar uživatele
Hykam

Problém s Thunderbird

Mám problém, můj poštovní klient Thuderbir mi stejné zprávy stahuje několikrát denně. Děje se mi to asi již 3 den. Všechny zprávy mám v programu ztaženy již 23× a to jen díky tomu, že mám Thunderbird vypnutý a spouštím ho jen pro stažení mailů, jinak bych je tam měl snad 100×.
Zkoušel jsem Thundrbird přeinstalovat, PC jsem projel antivirem i online skenerem od Eset, vyčistil jsem ho Advanced SystemCare a problém stále přetrvává.
Tohoto poštovního klienta používám již řadu let, ale tohle se mi děje poprvé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kyž jsem si místo OU namistalovala MT. Měla jsem stejný problém, rozčilovalo mě, že jsem některé zprávy dostávala 2× , někdy i vícekrát. Stále jsem mazala, ptala se u odborníků. Nic.
Protože jsem ještě používala gmail, poradil mně jeden uživatel z Odpovědí. Na jeho radu jsem zrušila Thunderbird a poštu stahuji do gmailu – funguje jako poštovní klient.
Neporadila jsem vám, ale jen zmínila stejnou zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
790511

Taky se mi to předevčírem stalo, ale jen u zpráv, které stahuji ze Seznamu a nechávám je na serveru. Podle mě je chyba spíš na straně Seznamu. Asi něco dělají s databází a přestal se tam zaznamenávat údaj o tom, že si poštovní klient zprávu už stáhl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek