Stříbrný

Problém s Thunderbird

Mám problém, můj poštovní klient Thuderbir mi stejné zprávy stahuje několikrát denně. Děje se mi to asi již 3 den. Všechny zprávy mám v programu ztaženy již 23x a to jen díky tomu, že mám Thunderbird vypnutý a spouštím ho jen pro stažení mailů, jinak bych je tam měl snad 100x.
Zkoušel jsem Thundrbird přeinstalovat, PC jsem projel antivirem i online skenerem od Eset, vyčistil jsem ho Advanced SystemCare a problém stále přetrvává.
Tohoto poštovního klienta používám již řadu let, ale tohle se mi děje poprvé.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kyž jsem si místo OU namistalovala MT. Měla jsem stejný problém, rozčilovalo mě, že jsem některé zprávy dostávala 2x , někdy i vícekrát. Stále jsem mazala, ptala se u odborníků. Nic.
Protože jsem ještě používala gmail, poradil mně jeden uživatel z Odpovědí. Na jeho radu jsem zrušila Thunderbird a poštu stahuji do gmailu - funguje jako poštovní klient.
Neporadila jsem vám, ale jen zmínila stejnou zkušenost.

Další odpovědi:

Pokročilý

Taky se mi to předevčírem stalo, ale jen u zpráv, které stahuji ze Seznamu a nechávám je na serveru. Podle mě je chyba spíš na straně Seznamu. Asi něco dělají s databází a přestal se tam zaznamenávat údaj o tom, že si poštovní klient zprávu už stáhl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.