Hykam

Problém s Thunderbird

Mám problém, můj poštovní klient Thuderbir mi stejné zprávy stahuje několikrát denně. Děje se mi to asi již 3 den. Všechny zprávy mám v programu ztaženy již 23× a to jen díky tomu, že mám Thunderbird vypnutý a spouštím ho jen pro stažení mailů, jinak bych je tam měl snad 100×.
Zkoušel jsem Thundrbird přeinstalovat, PC jsem projel antivirem i online skenerem od Eset, vyčistil jsem ho Advanced SystemCare a problém stále přetrvává.
Tohoto poštovního klienta používám již řadu let, ale tohle se mi děje poprvé.

Nejlepší odpověď
annas

Kyž jsem si místo OU namistalovala MT. Měla jsem stejný problém, rozčilovalo mě, že jsem některé zprávy dostávala 2× , někdy i vícekrát. Stále jsem mazala, ptala se u odborníků. Nic.
Protože jsem ještě používala gmail, poradil mně jeden uživatel z Odpovědí. Na jeho radu jsem zrušila Thunderbird a poštu stahuji do gmailu – funguje jako poštovní klient.
Neporadila jsem vám, ale jen zmínila stejnou zkušenost.

Další odpovědi

Taky se mi to předevčírem stalo, ale jen u zpráv, které stahuji ze Seznamu a nechávám je na serveru. Podle mě je chyba spíš na straně Seznamu. Asi něco dělají s databází a přestal se tam zaznamenávat údaj o tom, že si poštovní klient zprávu už stáhl.