Problém s The Sims 3

Dobrý den mám takový malý problém s The Sims 3 mám ho koupené a ještě mám přikoupené dodatky povolání snů,domácí mazlíčci a Roční období Před rokem sem tou hru hrál pak sem toho nechal na půl roku.Ale teď k věci.Hrál jsem si a najednou hra spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat.Tak sem to zkusil znova zapnout vše jede ok ale při načítání světa se zasekne hudba potom se zase rozjede a potom hra zase spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat.Prosím o pomoc.Zkoušel jsem snad vše reinstalovat a aktualizovat ale pořád nic.
Moje pc sestava:
Procesor AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70GHz
Windows 7 32 bit. systém
Ram: 2GB
Grafická karta:Nvidia GeForce GTS 450
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Doplňuji:
Hra se sice trochu seká ale nevadí mi to.Dříve jela bez problémů.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Jestliže dřív jela bez problémů, tak je možné, že je jen něco nechtěného v počítači. Pokud chcete pomoci vyřešit problém, pošlete mi výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log - tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Jinak pro 32bitový systém Windows 7 jsou 2GB optimální, ta hra by zasluhovala trošku víc operační paměti, přesto to není tak zlé, jak píše přispívatel ge0rge. U her je taky dost důležitá grafická karta a ta v tomto případě vůbec špatná není.

Další odpovědi:

Pokročilý

Třeba si jen PC musí zvyknout na to, že je zase takhle "zatížen". Dej tomu čas ;) já mám taky The Sims 3 a dva dodatky (mazlíčky, noční život - myslím) a jede mi to dobře :)

Zlatý

2GB Ram je na windows7 + sims3 vražedně málo, doporučuji zajít do nejbližšího velkokrámu a koupit alespoň 4+4GB moduly RAM, nestojí to mnoho a nárust odezvy počátače bude obrovsky znát ...
Doplňuji:
jinak je to počítač dobře vybavený, velikost RAM je ale zjevně úzké hrdlo celé sestavy a značně přiškrcuje výkon v okamžiku kdy je vyčerpána a systém musí používat řádově pomalejší stránkovací soubor na pevném disku (to způsobuje záseky kdy aplikace přestává na dlouhou dobu reagovat, operační systém to může považovat i za pád aplikace a navrhne její ukončení) ... takže alespoň 8GB ... zde http://www.alza.cz/… nebo zde http://www.czc.cz/…

Zkus si všechno přeinstalovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.