dan1005ful1

Problém s The Sims 3

Dobrý den mám takový malý problém s The Sims 3 mám ho koupené a ještě mám přikoupené dodatky povolání snů,domácí mazlíčci a Roční období Před rokem sem tou hru hrál pak sem toho nechal na půl roku.Ale teď k věci.Hrál jsem si a najednou hra spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat.Tak sem to zkusil znova zapnout vše jede ok ale při načítání světa se zasekne hudba potom se zase rozjede a potom hra zase spadne a napíše Sims 3 přestal pracovat.Prosím o pomoc.Zkoušel jsem snad vše reinstalovat a aktualizovat ale pořád nic.
Moje pc sestava:
Procesor AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70GHz
Windows 7 32 bit. systém
Ram: 2GB
Grafická karta:Nvidia GeForce GTS 450
Předem děkuji za všechny odpovědi.
Doplňuji:
Hra se sice trochu seká ale nevadí mi to.Dříve jela bez problémů.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jestliže dřív jela bez problémů, tak je možné, že je jen něco nechtěného v počítači. Pokud chcete pomoci vyřešit problém, pošlete mi výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Jinak pro 32bitový systém Windows 7 jsou 2GB optimální, ta hra by zasluhovala trošku víc operační paměti, přesto to není tak zlé, jak píše přispívatel ge0rge. U her je taky dost důležitá grafická karta a ta v tomto případě vůbec špatná není.

Další odpovědi
JanaViki

Třeba si jen PC musí zvyknout na to, že je zase takhle „zatížen“. Dej tomu čas ;) já mám taky The Sims 3 a dva dodatky (mazlíčky, noční život – myslím) a jede mi to dobře :)

anonym

2GB Ram je na windows7 + sims3 vražedně málo, doporučuji zajít do nejbližšího velkokrámu a koupit alespoň 4+4GB moduly RAM, nestojí to mnoho a nárust odezvy počátače bude obrovsky znát …
Doplňuji:
jinak je to počítač dobře vybavený, velikost RAM je ale zjevně úzké hrdlo celé sestavy a značně přiškrcuje výkon v okamžiku kdy je vyčerpána a systém musí používat řádově pomalejší stránkovací soubor na pevném disku (to způsobuje záseky kdy aplikace přestává na dlouhou dobu reagovat, operační systém to může považovat i za pád aplikace a navrhne její ukončení) … takže alespoň 8GB … zde http://www.al­za.cz/pameti/18842853­.htm nebo zde http://www.czc­.cz/operacni-pameti/produkty

Havr

Zkus si všechno přeinstalovat.