Lutagame

Problém s telefonem HTC One V

Ahoj , chtěl jsem si zahrát hru , ale je náročná tak sem šel do správce úloh a chtěl jsem vypnout zbytečné aplikace a rozklikl jsem složku hudba a přemáčkl se a dal jsem vypnout … nevíte jak to zase zapnout ? protože teď mi hudba úplně zmizela z plochy a i dokonce v hlavním panelu kde mám všechny aplikace , jak to zase nahodit ? mám to snad dát obnovit tovární nastavení ? protože už si nevím rady , předem díky…

Odpovědi
dan1005ful1

Skus to tovární nastavení nebo restartovat telefon

Petr70CZ

Najdi si ve všech aplikacích (ne menu) „Hudba“, klikni a dej povolit.