Katlinn

Poradíte, jak vyřešit problém s tabletem?

Ahoj,mám tablet Prestigio, asi před týdnem nebo 2 týdny mi spadl na podlahu, rodiče říkali, že zhruba za 3 dny už nepůjde, ale šel, dneska ráno, když jsem si ho nabíjela, tak ještě nabíjel, ale vybil se mi asi podruhé, tak jsem si ho šla nabit, a už nenabíjel, prostě nešel zapnout, nechápu to, vždycky, když to tlačítko, kterým ho zapnu, dlouho podržím, tak se po chvilce načte :/,doufám že ste mi porozuměli a pomůžete mi :), předem děkuju.

Problém s tabletem,prosím pomozte..

Odpovědi
anonym

Pokud ti spadl,mohl se uvolnit jen nějaký kontakt,v to doufej a je lepší to dát raději do opravy ,než to řešit tady.
Snad to nebude moc drahé.

led

Najčastejšia závada okrem rozbitia displeja, je uvolnenie (odlepenie) konektoru z plošnej dosky, stáva sa to nielen pádom, ale aj silnejším, či nesprávne obráteným konektorom nabíjačky, či iného zariadenia.
Najlepšie na takúto opravu, je nehrabať sa v ňom ďalej, navštíviť odborný servis a podľa ceny opravy rozhodnúť sa medzi opravou a kúpou nového tabletu.