Pokročilý

Problém s T-mobile

Dobrý den, mám problém s T-mobile, konkrétně s internetem v mobilu. Dennodenně mi chodí sms s textem: Dobry den, Vas telefon se prave pripojil na internet, proto jsme vam zapnuli datovy balicek, se kterym surfujete cely den az do -nějaké datum a čas- jen za 24 Kc. Muzete tak bez obav z vysokeho uctu kontrolovat e-maily, facebooky. k dispozici mate 25 mb...
Jde o to, že platím i za to, když se připojím na wifi u sebe doma. Než začaly chodit tyto zprávy, tak jsem se normálně připojila zdarma všude tam, kde znám heslo na wifi. Nedá se to nějak vypnout?

Odpovědi:

Bronzový

Tak to je problém v nastavení mobilu. T-Mobile to neodstraní, případně můžeš požádat operátora o radu a oni ti už pomůžou. Proč se s takovými otázkami neobracíte přímo na zdroj?

Pokročilý

Zavolej na bezplatnou linku: 4603
Sice než tě s operátorem spojí zdarma namačkáš hodně čísel, ale nakonec se stejně spojíte! :)

Zlatý

Zřejhmě se chce mobil aktualizovat a tak se připojuje na internet - bylo by fajn nastavit, aby využíval primárně wifinu.
Jinak Vám doporučím skočit do zančkové prodejny operátora a tam si požádat o blokování (zakázání) paketových dat - tedy mobilního připojení. Nebo si to můžete i sama nastavit v mobilu - ale nevím, co máte za mobil, a proto Vám nemohu přesně poradit.

Bronzový

Teď jsem zjišťoval na 4603 jak doporučuje ♥♥♥
Je to automatizovaná linka bezplatná.

Jinak připojování mobilu do internetu (a s tím související 24kč poplatky) se dá vypnout třeba podle návodu tady: http://ceskeforum.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.