leachim

Problém s Super ovladač.....

Kamarád mi doporučil Super ovladač :http://www.uloz­.to/xFLtR2x/su­per-ovladac-umozni-stahnout-a-nainstalovat-zastarale-ovladace-cz-key-klic-zip___dkyž sem mu říkal že mám Komp přeinstalovaný.. a že mi nejde žádná hra.. a on mi poradil tohle.. tak jsem to instnul spustil a našlo mi to 17 zastaralích ovladačů dal jsem opravit a ono to chce po mě klíč.. a navíc v tý složce kde je ovladač tak tam byl + klíč otevřel jsem to a nenašlo mi to nic..... nevíte kde ten klíč seženu ? Hledal jsem ho na internetu stahl jsem ho a chtělo to vyhledat pomocí webové služby. A zas mi to nic nenačetlo… tak nevím čím to je .. Nevíte to vy? Pomůžete ? :)

Nejlepší odpověď
Tazman

Tak to co děláte Vám vřele nedoporučuji. Osobně na Vašem místě bych ten „Super Ovladač“ hodně rychle odinstaloval a takové věci nikdy nepoužíval.

Ovladače jsou nejlepší ty, co jsou od Microsoftu nebo od výrobce daného zařízení. Sehnat je není problém. Nainstalovat taky ne.

Pokud chcete, napište mi do soukromé zprávy jaký máte konkrétně problém a zkusím Vám nějak poradit (i když vševěd taky nejsem).

P.S.: Podobné programy mají nebezpečné (mohou mít) tendence a krom toho jsou většinou placené. Nejspíš proto máte ten problém.