FikeCZ

Problem s sluchatkama.

Asi před hodinou sem poslouchal na špuntech pisničky.Jenže mi pak sluchatka vypadli na zem a jedno se roztřištilo..Pouze sem ho nasadil spatky do sluchatek zaklapl kritku ale..v tom levem sluchatku je ten zvuk jakoby v zadu.Basy skoro vubec nejdou..Tak sem ho otevřel..A zalepil zavici pistoli aby těsnil zvuk ani to ovšem nepomohlo.Napada nekoho ještě neco?

Nejlepší odpověď
korbic92

řek bych že bude spíš poškozenej kabel/spoj,takže přepájet spoj možná pomůže:)

Další odpovědi
Fill

Možná taky poškozená membrána