genki

problém s sd kartou(mobil)

mam mobil prestigio pap4020 duo a 32gb sdhc pametovou kartu kingston.V mobilu nejde,v pc nejde.V mobilu to ukáže:vložte sd kartu ale nenačte se ani v mobilu ani v PC!Proč?

Odpovědi
cochee

No tak je asi vadná – reklamovat už nejde? Mimochodem SDHC ≠ SD, pokud nemá mobil nebo čtečka v PC ve své specifikaci výslovně uvedeno, že podporuje SDHC, tak kartu nenačte. Tvůj mobil by tuto kartu měl umět, takže je asi karta poškozena.