Problém s screenshotem, poradíte mi?

Mám problém z screenshotem,v ma­lování probíhá vše v pořádku problém bude asi v ukládání screenshotu viz. ukázka http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1039nadap152304700­180231.jpg

Odpovědi
Miroslavst

A co jako? Je to tak malinký, že to není vidět.
Normálně stisknu print scrn a pak vložím do obrázkového editoru a je to. Pak uložím. V čem je problém?

anonym

malování je hodně hloupý editor a snaží se umístit screenshot na zbytečně velké „plátno“ … to plátno musíte chytit za pravý dolní roh a zmenšit na velikost screenshotu

nebo používejte něco chytřejšího než malování …