Problém s routerem

Na konci instalace routeru mi to ukazuje pořád chybu. Konkrétně http://www1.pic­turepush.com. Děkuji
Doplňuji:
http://www1.pic­turepush.com/pho­to/a/6079834/1024/Pic­ture-Box/SNC00085.jpg

Odpovědi
Bedy

Bohužel obrázek nelze zobrazit – nahrajte jej prosím na leteckaposta.cz či jiné internetové úložiště.
Doplňuji:
Neinstalujte to z Cédéčka, ale normálně přes Internet Explorer nebo alternativní internetový prohlížeč.
Nicméně se podívejte, zda-li to máte dobře zapojené. Kabel co Vám vede do bytu ze zdi, tak by měl být zapojen do portu WAN. Pak krátký kabel mezi routerem a počítačem by mělbýt do routeru zapojen do LAN1.

V prohlížeči stačí zadat adresu – tu najdete vzadu v návodu – TP-Linky mají myslím 192.168.1.1
Jméno a heslo by mělo být admin
Tam vlevo klikněte na Quick Setup a tam se řiďte pokynů.
Po dokončení setupu klikněte vlevo do menu na odkaz Setup a tam zapněte firewall (zaškrtněte Enbale firewall).
Poté se přesuňte do záložky Wireless v levém menu – wireless settings.
Tam sjeďte dolů a tam klikněte na Enable Wireless Security. tam zvolte možnost WPA2-PSK s enkrypcí AES.
Do políčka PSK passphrase si zadejte Vaše tajné heslo do Vaší wifi sítě.
Group update period zadejte 30.

A tím by mělo být základní nastavení hotovo.

Dochy

Chybný odkaz, takhle vám nikdo nepomůže.
Doplňuji:
Píše, že má problémy s přípojkou… Pokud nenapíšete víc, asi vám nikdo neporadí. Takže: Typ routeru, způsob připojení, použité nastavení, modem? (router asi už bude v kombinaci s ADSL modemem? dozvíme se z typu), možná se šikne vědět, jakého máte poskytovatele i­netu.