robosobo

Problém s reproduktory

Dobrý den, mám trošku větší problém s reproduktory u PC. Když je zapnu, tak nic není slyšet a až když je dám na plno, tak v nich bzučí (nic víc, nic míň). Reproduktory to jsou už docela staré a mám podezření, že to bude něco s něma, neboť ani na jiném PC nefungují. Jediné info co o nich mám je to, že jsou od GENIUS typ/název neznám.
Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Ech… Ty reproduktory používám skoro 3roky. Tak jak by mohly být ve špatném výstupu? Na druhém PC tj. na notebooku se splést nedá.

Odpovědi
beer

Za předpokladu, že je dáš „na plno“ ovládacím prvkem na nich, zkontroluj ještě nastavení hlasitosti reproduktorů v počítači !
Doplňuji:
Pokud i toto nastavení je v pořádku, zkontroluj kablík reproduktorů přímo u kolíku – puštěné repráky, a pohybuj lehce kablíkem v místě kde vystupují z kolíku. Ozve-li se zvuk, je kabel přerušen.

Larissa

Možná sis je dal do špatného výstupu, který si pak nepřeinstaloval…?
Doplňuji:
Tak třeba prach…?