Avatar uživatele
siranoo

Poradíte, jak vyřešit problém s realitním makléřem?

Dobry den měl jsem domluvenou prohlídku rodinného domu jako vážný zájemce, pan makléř mě zdělil že jsem první zájemce a že jak bude dělat prohlídku že zavolá. Dnes jsem zjistil že dum rezervoval někomu jinému a neměl tu slušnost ani mně to zdělit je možná obrana nebo náprava stížnost na neprofesionální jednání děkuji za odpověd Valter

Původní neotázka
problém s realitním makleřem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Tak nanejvýš si postěžovat jeho nadřízenému. Komoru ještě nemají (i když snad se k tomu schyluje) a o porušení smlouvy podle mě nejde, aby se mohlo vymáhat nějaké zadostiučinění u soudu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Kdy jste měli domluvenou prohlídku? Makléř prece nebude držet nemovitost pokud nemá podepsanou rezervaci. To by bylo hloupé a neprofesionalni, kdybych se to jako prodávající dozvěděl, dal bych mu vypovědět smlouvu. Z 10 prohlidek je totiz jeden prodej, makler MUSI podepsat rezervacku pri prvni prilezitosti, jinak je to amater. Přijde mi, že casto pomerne rozumni lide pokud jde o reality úplně zdeb.lni a myslí si, že se z nich všichni po.erou když ani nemají podepsanou rezervacku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Pravděpodobně poptávka převyšuje nabídku a můj soused má názor stěžovat si max. na lampárně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek