Poradíte, jak vyřešit problém s realitním makléřem?

Dobry den měl jsem domluvenou prohlídku rodinného domu jako vážný zájemce, pan makléř mě zdělil že jsem první zájemce a že jak bude dělat prohlídku že zavolá. Dnes jsem zjistil že dum rezervoval někomu jinému a neměl tu slušnost ani mně to zdělit je možná obrana nebo náprava stížnost na neprofesionální jednání děkuji za odpověd Valter

Původní neotázka
problém s realitním makleřem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak nanejvýš si postěžovat jeho nadřízenému. Komoru ještě nemají (i když snad se k tomu schyluje) a o porušení smlouvy podle mě nejde, aby se mohlo vymáhat nějaké zadostiučinění u soudu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Kdy jste měli domluvenou prohlídku? Makléř prece nebude držet nemovitost pokud nemá podepsanou rezervaci. To by bylo hloupé a neprofesionalni, kdybych se to jako prodávající dozvěděl, dal bych mu vypovědět smlouvu. Z 10 prohlidek je totiz jeden prodej, makler MUSI podepsat rezervacku pri prvni prilezitosti, jinak je to amater. Přijde mi, že casto pomerne rozumni lide pokud jde o reality úplně zdeb.lni a myslí si, že se z nich všichni po.erou když ani nemají podepsanou rezervacku...

Pokročilý

Pravděpodobně poptávka převyšuje nabídku a můj soused má názor stěžovat si max. na lampárně

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.