DusanOrlik

Jak vyřešit problém s přihlášením nového uživatele?

Zdravim, windows 8 na notasu a chteli jsme s brachou ,at ma kazdy svuj ucet (na prihlaseni), kazdy by mel svoji plochu, programy, chapete. Jenze kdyz dam jine ucty a pridat dalsi, objevi se chyba: Omlouvame se, ale bohuzel se nam ted nedari pripojit se ke sluzbam Microsoft. Nevite, proc to nejde, nejakou alternativu ci program na prihlaseni k pc, kde bychom se takhle prihlasovali? Diky predem.

Odpovědi
jáára

Má tvůj bratr MS účet?
Neměl by v tom být problém. Běžně se přihlašuji na cizím zařízení – je potřeba, aby administrátor přidal účet (xxx@outlook.com) a pak už se jen přihlásit heslem.
Teď už mám Win10 a funguje to tam trochu jinak, tak přesný postup pro Win8.1 ti teď z hlavy neřeknu.