Ewush

problém s převodovkou-Škoda Octavia 1,6 74kW

Mám problém (nejspíš) s převodovkou. Při zařazení 2. rychlostního stupně vydává převodovka divný zvuk a při zařazení jakéhokoli jiného rychlostního stupně jde zařazení občas jen silou. Máte někdo potuchy, co přesně to může být?

Nejlepší odpověď
BurTon

Mě to dělalo u 55kw Oktavíí… Já musel vymenit celou převodovku… záležitost na 10 000 Kč :( Jde o označení převodovky „DUU“

osu

Dobrý den
mám úplně stejný problém po zařazení 2jky začne auto bzučet a začíná se to projevovat i při zařazení 3jky,pokud se vám podařilo zjistit závadu ocenil bych odpověd děkuji.......