hladas

Problém s přesunem dat do flash disku.

Mám win7 a nejdemi přesunout hru s 10gb.Můj flash disk má 16gb a počítač mi říka,že je pro cílový systém souborů moc velký.Poradíte mě, díky

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspíše máte FAT32 který má na přenos omezenou velikost tzn. 4096MB (4 GB). Můžete jej ale rozdělit na archívy, nebo flash disk změnit na NTFS kde je povoleno až 16 TB. Ale zas musíte počítat že NTFS si vezme poměrně větší část clusteru na rozdíl od FAT32.

Další odpovědi
badisko

ano poradime …naformatuj si Flash disk …otevri tento pocitac >> klikni na ikonku tveho flash disku pravym a tam se ti zobrazi > formatovat .tak spust formatovani Pomale ..:D ..jo a vsechna data budou z disku smazana takze pokud tam mas neco co potrebujes tak si to zalohuj do PC…

cochee

Pokud to nepůjde ani po přeformátování, pak viz moje odpověď u této otázky: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fleska-jak-do-ni-dostat-fotky