*_Leuška_*

Problém s poštovním :)

Chtěla bych se zeptat, když si chci něco objednat z anglické stránky a píšou tam poštovné zdarma. To platí i pro nás nebo jen pro Anglii?? Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Obyvkle poštovné zdarma bývá jen pro zem, kde firma sídlí. Ale určitě tam jsou uvedené podmínky pro zasílání do zahraničí.

Další odpovědi
Michal Kole

  1. To chce umět anglicky
  2. Přečíst obchodní podmínky jak se to řekne anglicky to nevím.