Pantoflak

Problém s poštou na letišti

Chtěl bych se zeptat. Chtěl bych známému v austrálii poslat kovové hodinky. Jenom tak v obálce. Myslíte, že by s tim mohl být problém? Na těch detektorech kovu na letišti? Díky

Nejlepší odpověď
baghira

Jen tak v obálce asi ne, já bych použil pevnější krabičku. Ale jinak no problem.

Další odpovědi
Terryle

Zabalila bych to pro jistotu do balíčku (ať jso uchráněný) a normálně bych je poslala. Všecky zásilky se stejně před letem kontrolujou rentgenem a obsluha dost podrobně vidí, co je uvnitř.

elektrikář

Dojdi si na celnici.