martin14

Problém s posouváním oken ve Windows

Když uchopím myší otevřenou složku tak zůstane stát a zobrazí se jen okno které je průhledné a má šedé okraje s kterými posunuji, ale chtěl bych abych rovnou posunoval s celoou složku a ne jen s rámečkem. Promiňte za špatné vysvětlení, ale líp jsem to nedokazál :D

Nejlepší odpověď
cochee

Řešení je velmi jednoduché, ale neuvedl jsi, který Windows. Pro Windows 7 tu bylo řešení pouze před pár dny: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-prosim-kde-u-windows-7-nastavim-to-aby-pri-pretahovani-okna-nebyl-jen-obrys-ale-cele-okno-slo-vydet-jak-se

Další odpovědi
Bedy

Skočte do Start-Ovládací panely-Systém-vlevo Upřesnit nastavení systému-Upřesnit-Výkon Nastavení…-Zobrazovat obsah okna při tažení.